MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE WARMII I MAZUR

 

 

 

 

 

 

 

Jedyny taki turniej w naszym województwie. Oparty na zasadach turniejów w systemie pucharowym. Rozpoczęcie 22 lutego, finały i mecz o 3 miejsce odbędą się 25 kwietnia.

Na Każdą rundę będziemy mieli 2 tygodnie (data i godziny meczów będą opublikowane na GTN). 

Każda runda będzie miała tak zwany dzień ostatniej szansy i to będzie dzień opublikowany na drabince turniejowej. 

Wpisowe to 50 zł i w całości będzie przeznaczone na nagrody rzeczowe, puchary, medale oraz nowe piłki na każdy mecz (Head Tour). Uczestnicy opłacają wynajęcie kortu (mecze gramy do 2 setów z tiebreakiem do 10 jako 3 set, w tym układzie średni czas rozgrywanego meczu to około 90min, koszt kortu w tym wypadku 90zł na mecz)

REGUŁY I ZASADY

1. Gramy do 2 wygranych setów z 3 setem tiebreak do 10 punktów.

2. 2 tygodnie na rozegranie meczu.

3. Zawodnicy PZT mile widziani, ale nie mogą być w pierwszej setce teraźniejszego  rankingu polskiego kategorii Open mężczyzn, juniorów i kadetów. Kategorię młodzików zapraszamy do rywalizacji 

4. W dniu turniejowym stawiamy się na mecz 15 minut przed wyznaczonym czasem.

5. Przegrana w pierwszej rundzie nie koniecznie oznacza koniec turnieju - zapraszamy do zapisów na turniej pocieszenia (koszt 25zł + wynajem kortu)  

6. Global Tennis Network (GTN) to profesjonalna strona internetowa, gdzie będzie opublikowana drabinka turniejowa, statystyki i inne informacje na temat Mistrzostw. Link do drabinki turniejowej poniżej:

https://www.globaltennisnetwork.com/tennis-tournaments/tournaments/tennis-tournament-page/home/8319-head-mistrzostwa-warmi-i-mazur

7. Rejestracja- naciśnij link powyżej i po prawej stronie znajdziesz przycisk                       - naciśnij, zarejestruj się i dołącz do turnieju. 

    Rejestracja telefoniczna pod numerem 508100992 

GTN.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now