top of page

O NAS

Mariusz Wróbel

 

SPORT JEST PIĘKNY, SPORT JEST ŻYCIEM,  BEZ KTÓREGO NIE MA SENSU.

 

Centrum Tenisa Ziemnego Mariusz Wróbel zostało stworzone, aby każdy chętny miał szansę nauki pod okiem zawodowych trenerów tenisa.

Trener Mariusz Wróbel posiada uprawnienia, które zdobył na najwyższych notach w Wielkiej Brytanii. Certyfikaty i uprawnienia, które posiada są wydawane przez największą i najbardziej rozpoznawalną i poważaną szkołą trenerską tenisa ziemnego na świecie PTR (Proffessional Tennis Registry) z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Pod okiem jednego z najbardziej szanowanych, znanych trenerów i egzaminatorów PTR w Wielkiej Brytanii, Andy Dowsett,  gdzie Mariusz Wróbel zdobył wiadomości i wykształcenie.

 

Jako kompletny fanatyk tego pięknego sportu nieustannie rozwija samego siebie w sferze trenerskiej, sportowej i jako zawodnik. Posiada 35 letnie doświadczene sportowe, duże doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu zawodników zarówno na poziomie lekcji indywidualnych, grupowych jak i drużynowych

 

Zawodowy Trener Tenisa Ziemnego PTR (Professional Tennis Registry) 

Kwalifikacje:

- PRO U10 (poniżej 10 roku życia) 

- PRO Adults (dorośli na każdym poziomie)

- PRO Performace Coach (przyszli zawodowcy i zawodnicy ITF)

 

Doświadczenie sportowe i certyfikaty:

- Były czołowy gimnastyk w Polsce w klasie młodzików i w klasie 3.

- Były reprezentant Szkoły Sportowej nr15 w Bydgoszczy w biegach lekkoatletycznych na 60, 100 i 1000 metrów, piłce nożnej i tenisie stołowym.

- Były reprezentant szkoły średniej w Bydgoszczy w piłkę nożną, koszykówkę (junior w Astorii Bydgoszcz), lekkoatletyce, tenisie stołowym.

- Od 8 do 16 roku życia trenował wschodnie sztuki walki.

- Były junior Chemika Bydgoszcz w piłce nożnej.

- Od 18 do 23 roku życia półzawodowy zawodnik piłki nożnej w Wielkiej Brytanii.

- Przygodę z tenisem ziemnym rozpoczął w wieku 23 lat w Londynie, czołowy zawodnik klubu tenisa ziemnego West Middlesex Tennis Club, zdobywca wielu nagród. Zawodowy trener wszystkich grup wiekowych.

Piotr Kowalski

Pasja- TENIS I CHYBA TYLKO TENIS :)

 

Piotr który rozpoczął swoja przygodę tenisową u jednego z najlepszych trenerów na Warmii i Mazurach Pana Rabczenki, a teraz od 5 lat trenuje pod okiem trenera Mariusz  Wróbla i dopełnia naszą kadre trenerską. Ze względu na nieskazitelne umiejętności na poziomie wyczynowym Piotr jest trenerem/sparing partnerem z kwalifikacjami PZT Instruktor tenisa, który nie tylko potrafi nauczyć lub przekazać wartościowe uwagi ale też grać z naszymi najlepszymi młodymi uczniami. Piotr także w naszym klubie zajmuje się naszymi  zawodnikami amatorskimi, którzy już po niedługim czasie zaczynają osiągać świetne osobiste sukcesy na korcie.   

ZAPRASZAMY DO TRENOWANIA Z CTZ Wróbel

 

Mój cel jest prosty:

tenis dla każdego.

Realizownie planów moich uczniów i zawodników.

Realizowanie naszych marzeń i celów życiowych.

Promowanie tenisa ziemnego na Warmii i Mazurach oraz w całej Polsce.

20200626_093218_edited.jpg

OPINIE UCZNIÓW :

Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony człowiek, doskonale rozumiejący tenis. Wystarczy, że przyjrzy się przez chwilę grze danej osoby, by wiedzieć, co należy zmienić, by nawet niewielkim nakładem pracy znacząco poprawić jej grę. Jednak, żeby dobrze się z nim współpracowało, trzeba chcieć się uczyć tenisa, a nie tylko spędzać czas na korcie.

 

- PIOTR KOWALSKI, OLSZTYN

Mariusz posiada bardzo dużą wiedzę tenisową i prowadzi treningi w oparciu o nowoczesne trendy edukacji tenisowej, jest komunikatywny, koleżeński, wprowadza przyjacielską atmosferę.  Zajęcia prowadzone aktywnie, z pełnym zaangażowaniem trenera, ciekawie, każdy element omówiony w sposób czytelny i zrozumiały dla uczestnika.  Baza ćwiczeń na zajęciach jest nieprzebrana, ćwiczenia są ciekawe, pozwalają doskonalić kolejne elementy, zmuszają do aktywności i samoanalizy a jednocześnie nie pozwalają się nudzić. Kolejne elementy doskonalenia wprowadzane są elastycznie w zależności od postępów ucznia.  Sokole oko trenera  wyłapuje słabe i mocne strony, potrafi wyłapać najdrobniejsze błędy. Analizuje te  błędy  oraz objaśnia w sposób czytelny ich wpływ na dane uderzenie.  Zrozumienie tych błędów przez ucznia pozwala łatwiej te błędy eliminować  i zwiększa efektywność treningu.  Na każdym etapie kariery tenisowej, wiekowym, zaawansowania – program zostanie dopasowany profesjonalnie i dla „chcącego” ucznia zawsze wniesie wiele dobrego do stylu gry. Po treningu uczeń wie co robił, co robił źle, co powinien poprawić,  ile jeszcze  pracy przed nim. Cel osiągnięty: zabawa, zadowolenie i postęp z każdym treningiem.
 

- ANDRZEJ CEGIEŁKA, BARTOSZYCE

Gram w tenisa około 20 lat i wciągu tego czasu przewineło sie paru trenerów, którzy mnie trenowali i poprawiali moją technikę czy ogólne umiejętność na korcie. Dopiero teraz po tak długim czasie poznałem Mariusza Wróbla, upartego trenera, który za kazdą cenę bedzie robił wszystko co w jego mocy aby poprawić i udoskonalić moją technike i umiejętności gry. Trener Mariusz jest miły, nieamowicie poinformowany  pełen zaangażowania profesjonalista. Potrafi zauważyć kazdy najmniejszy błąd W technice, potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i jak trenowac aby osągnać dany cel. 

Krótko, miałem trenerów i żaden niepotrafił w tak krótki czas tak poprawic moje umiejętności w tenisie ziemnym. ABSOLUTNIE POLECAM TEGO TRENERA 110% SATYSFAKCJI GWARANTOWANE

- ZENON ROZWAŁKA, LONDYN GB 

bottom of page